- EUROLAMP LED-SL-24W deco
- Колір
- Білий
- Температура світіння
- 3000-6500 К
- Індекс кольору
- Ra більше 80
Світильник світлодіодний 24Вт 3000-6500K LED-SL-24W deco Eurolamp
Розумний світлодіодний світильник із дистанційним керуванням за допомогою пульта
Є у наявності
Опис
Розумний світлодіодний світильник 24Вт 3000-6500K LED-SL-24W deco Eurolamp з дистанційним керуванням за допомогою пульта. Завдяки потужності 24Вт підходить для освітлення віталень, кабінетів, спальні, кухні, коридору або ванної.
Також особливістю світильника є можливість налаштування температури освітлення.
Відгуки
Немає відгуків
Супутні товари
ПВ1
Украина
Труба гладка ПВХ
IEK
LED світильники
Турция
Силові роз'єми
FAR
Розетки потрібні для підключення пристроїв до мережі. При виборі розетки необхідно звертати увагу на всі її характеристики: Номінальний струм – величина, яку розетка здатна витримати протягом тривалого часу (побутові розетки розраховані до 16А), Номінальна напруга – допустима величина експлуатації розетки (для побутових 220В); Струм на напругу. Ступінь...
Ізолента ПВХ
Sokol
2 Відгуки
Ізолента застосовується для ізоляції з'єднання дротів, шнурів або кабелів. 0,15*18 мм. (Товщина і ширина), довжина рулону 20 м. В основі ПВХ-плівка, яка добре тягнеться.
Світлодіодні лампи (LED)
Sokol
1 Відгуки
Неактуальная продукция
Украина
Ізолента на бавовняно-паперовій основі. Чи не розтягується, як ПВХ плівка і має більш жорстку текстуру. Ширина рулону – 18 мм. Довжина 20м.